Produkty

Witaj w naszym katalogu Online

zobacz co mamy do zaoferowania

Diamant
MATERIAŁY POLIMEROWE DIAMANT Produkty firmy Diamant to najwyższa jakość i niezawodność, która...
Prowadniki
PROWADNIKI KABLI I PRZEWODÓW TRWAŁE I ŁATWE W DOSTOSOWANIU PROWADNIKI...
Przyssawki
PRZYSSAWKI PRÓŻNIOWE CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SOLIDNE PRZYSSAWKI?  Elastyczne, solidne, a...
System ochrony kabli
SYSTEMY OCHRONY KABLI I PRZEWODÓW WYSOKIEJ KLASY SYSTEM OCHRONY KABLI...
Zgarniacze wiórów
ZGARNIACZE WIÓRÓW I AKCESORIA NOWOCZESNE I SOLIDNE ZGARNIACZE WIÓRÓW W...
Dławnice kablowe
DŁAWNICE KABLOWE I AKCESORIA Wśród dostępnych w naszej ofercie artykułów...
EOAT (Ramiona robocze robotów)
EOAT - RAMIONA ROBOCZE ROBOTÓW Firma Mercator proponuje Państwu rozwiązania...
Osłony maszyn
OSŁONY MASZYN OSŁONY MASZYN - SZEROKI WYBÓR I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ...

ZGARNIACZE WIÓRÓW I AKCESORIANOWOCZESNE I SOLIDNE ZGARNIACZE WIÓRÓW

W naszej ofercie możesz znaleźć zgarniacze wiórów, które różnią się zastosowaniem, tworzywami, z których zostały wykonane czy też rozmiarem, a także posiadają odporność na oleje. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i zastanów, który model jest dedykowany do danej maszyny czy sprzętu.

Jednak za każdym razem zyskujesz pewność, iż są one wyjątkowo solidne i na pewno spełnią oczekiwania oraz wszystkie swoje zadania, do jakich zostały wyprodukowane. W naszej ofercie znajdziesz też części do zgarniaczy wiórów, takie jak wargi wymienne czy specjalne osłony.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ NASZE ZGARNIACZE WIÓRÓW?

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest solidność zgarniaczy wiórów. Dlatego nasze produkty wykonane zostały z wysokiej jakości tworzyw. Dobrym przykładem jest tutaj zgarniacz wiórów SPL, który zabezpieczyliśmy nierdzewną obudową. Z kolei produkt OT M4.2 bywa dobrym przykładem tego, że zgarniacz wiórów może posiadać także obudowę z mosiądzu. Inną ciekawą i bardzo chętnie wybieraną opcją może być z kolei zgarniacz wiórów, którego obudowa została wykonana z aluminium. Warto wskazać także na to, że niektóre modele są jeszcze bardziej funkcjonalne i tak jak produkt PL C posiadają także specjalny skrobak.

Nasze zgarniacze wiórów zostały zaprojektowane do prowadnic liniowych oraz znakomicie spełniają swoje zadania przy osłonach teleskopowych. Koniecznie zastanów się, jaki rodzaj, model czy wielkość zgarniacza wiórów chcesz wybrać i już teraz skontaktuj się z nami.

Kategorie

Produkty

polecane produkty

Więcej o nas na Facebooku

Facebook

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego fanpage’a na Facebooku, gdzie dzielimy się wieloma informacjami na temat specyfiki naszych produktów i naszej firmy. Odsłaniamy kulisy naszej firmy i niezawodność naszych produktów. Dzięki temu dowiedz się, m.in. czym wyróżniają się nasze zgarniacze wiórów i dlaczego warto je u nas zamówić.

Facebook
transparent
Odtwórz wideo

zmieniamy przemysł

Jak tworzymy od 30 lat

Nasza działalność opiera się na nowoczesnej technologii, która pozwala nam oferować OEM i zamienniki do części wykorzystywanych w sprzętach i maszynach przemysłowych.