O firmie

napisz.przyjdz.porozmawiaj.zostań

szukasz pracy i interesuje cię przyszłość w mercator ?

MERCATOR

Zajmujemy się dostarczaniem profesjonalnego sprzętu  dla przemysłu zarówno jako części produkcyjne OEM oraz zamienne do maszyn i urządzeń . W naszej ofercie znajdują się akcesoria techniki próżniowej takie jak pompy, przyssawki, chwytaki, także prowadniki kabli

EKD

, peszle

Schlemmer

i dławiki

SIB

. Oferujemy osprzęt obrabiarkowy taki jak osłony maszyn

P.E.I.

, zgarniacze wiórów oraz technologie uszczelniania i naprawy odlewów, w tym własne opracowania takie jak: masa szpachlowa do odlewów żeliwnych czy lakier elektroprzewodzący do zastosowań galwanicznych.

Historia firmy

jak to się zaczęło 30 lat temu
  • Firma Mercator - Tomasz Jaworski założona została w marcu 1989 roku. Mercator stał się pierwszym w Polsce prywatnym biurem przedstawicielskim firm zagranicznych w dziedzinie zmonopolizowanego przez Państwo handlu zagranicznego.
  • Mercator oferuje rozwiązania w zakresie oprzyrządowania przemysłowego, materiałów regeneracyjnych i uszczelniających, głównie dla zakładów przemysłu maszynowego, odlewniczego, hutniczego, energetycznego i spożywczego. Od połowy lat dziewięćdziesiątych zaopatruje rynek w produkty firmy Schlemmer, z którym zawarła w 2003 roku kontrakt przedstawicielski, aktualny do dnia dzisiejszego.
  • Mercator dostarcza zakładom przemysłowym różnego typu części maszyn, m.in.: elementy techniki próżniowej - przyssawki, chwytaki i ramiona robocze robotów. Osłony maszyn i obrabiarek, oraz systemy ochrony kabli - prowadniki, peszle i korytka kablowe. Do tradycyjnej specjalności firmy należy pełen asortyment materiałów do naprawy i uszczelniania odlewów z żeliwa, staliwa i metali kolorowych, oraz komponenty do polepszania ich estetyki.
  • Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo. Firma zatrudnia doświadczonych handlowców i inżynierów różnych specjalizacji. Założycielem i właścicielem firmy jest mgr inż. Tomasz Jaworski.

Linia czasu - medale i wyróżnienia

Międzynarodowe Targi Poznańskie. Złoty medal za szczeliwo bezazbestowe.

Międzynarodowe Targi Odlewnictwa METAL – Kielce. Złoty medal za metalopodobny, dwuskładnikowy preparat NaprawOdlew.

Międzynarodowe Targi  Techniczne – ELTARG – Katowice . Wyróżnienie za  Lakier Elektroprzewodzący na bazie grafitu.

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów – AUTOMATICON – Warszawa. Złoty medal za NaprawOdlew – metalopodobny, dwuskładnikowy preparat przeznaczony do naprawy pomp i armatury.

Międzynarodowe Targi  Techniczne – METAL- Kielce . Wyróżnienie za Lakier Elektroprzewodzący CSL na bazie srebra.

Lakier Elektroprzewodzący CSL na bazie srebra zdobywa miano “Produktu Roku 2011” .

Dławnice kablowe:

EOAT

od 30 lat dbamy o naszą kadrę

zostań z nami i pracujmy razem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi scelerisque, nisl vitae scelerisque varius, est metus fermentum ligula, eu vestibulum tortor lectus vel turpis.

produktów
dostawców
zadowolonych klientów
Close Menu
English EN German DE Polish PL