Produkty

Witaj w naszym katalogu

zobacz co mamy do zaoferowania

 

Trwałe i łatwe w dostosowaniu prowadniki

Kiedy zdecydujesz się zamówić od nas prowadniki, zyskasz naprawdę spory wybór modeli. Dysponujemy produktami, które z jednej strony są cenione za wyjątkową solidność, wykonanie z wysokiej jakości tworzyw, ale też za bardzo łatwy montaż. Co ciekawe bez problemu znajdziesz u nas także prowadniki kablowe, który dostępny jest w naszej ofercie w niskiej cenie, np. PLE. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić produkty, które doskonale poradzą sobie nawet w bardzo trudnych warunkach, np. podczas spawania. Dobrym przykładem jest tutaj prowadnik kabli SFK. Koniecznie sprawdź naszą ofertę, aby przekonać się, który produkt spełnia Twoje oczekiwania i najlepiej odnajdzie się w konkretnych warunkach.

Jakie prowadniki przewodów oferujemy?

Szczycimy się bogatą ofertą, spełniającą oczekiwania klientów z różnych branż. Z jednej strony z powodzeniem zamówisz u nas prowadnik kablowy Kolibri, który ceniony jest za niską cenę i za wykonanie w całości z jednego materiału. Oprócz tego oferujemy także PFR, cechujący się estetycznym wykonaniem, a do tego dający możliwość dostosowania jego wielkości do aktualnych potrzeb.

Naszą chlubą jest na pewno prowadnik kabli PKK, którego bez problemu można modyfikować, nawet nie posiadając żadnych narzędzi. Solidność prowadników przewodów i prowadników kablowych zawsze ma niebagatelne znaczenie, toteż zapewniamy też takie modele, jak SLE, wykonane z wysokiej jakości nierdzewnej i hartowanej stali. Zatem warto wskazać, że będzie to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy zastosowane zostaną przewody hydrauliczne.

Do czego służą prowadniki?

Prowadnik kablowy i do przewodów to jeden z podstawowych elementów wyposażenia wielu zakładów produkcyjnych czy hal przemysłowych. W końcu mają bardzo szerokie zastosowanie. Przede wszystkim są jednak wykorzystywane do prowadzenia i otaczania kabli elektrycznych, a także rur hydraulicznych czy pneumatycznych. Możesz je również stosować do części ruchomych zautomatyzowanych maszyn. Obecność prowadników sprawia, że kable i węże nie są tak naprężone, co skutecznie ogranicza ich zużycie. Dzięki temu znacznie rzadziej dochodzi do rozłączenia maszyny lub jej zepsucia – to w znaczny sposób zwiększa efektywność podczas pracy. Warto też zaznaczyć, że prowadniki przewodów są też wykorzystywane do ograniczania plątania kabli. Wpływa to także na bezpieczeństwo pracowników, bo nie muszą ręcznie poprawiać tych elementów.

Czym wyróżniają się trwałe i funkcjonalne prowadniki?

Oferowane przez nas prowadniki kablowe i do przewodów odznaczają się wysoką jakością, a także przemyślaną konstrukcją. W tym celu skorzystaliśmy z długoletniego doświadczenia, dzięki czemu dokładnie wiemy, jak powinny wyglądać takie elementy, a przede wszystkim, czym muszą się wyróżniać. Poza tym stawiamy na solidny materiał – tak odpowiedni podczas pracy w halach produkcyjnych, przy stanowiskach spawalniczych i w trakcie obróbki poszczególnych materiałów. Przekonaj się, czym jeszcze wyróżniają się oferowane przez nas prowadniki!

Odporność na trudne warunki

Prowadniki muszą poradzić sobie z naprawdę trudnymi warunkami. Dzięki temu będą służyły przez wiele lat w niezmienionym stanie, a przede wszystkim dalej będą wyróżniały się wysoką trwałością. Dlatego zapewniamy prowadniki przewodów i do kabli, które doskonale sprawdzą się podczas spawania czy w trakcie obróbki innych materiałów. W ten sposób zyskujesz pewność, że kable i przewody zyskują dobrą, a do tego skuteczną ochronę.

Trwały materiał

Wysoka jakość wykonania w połączeniu z solidnymi materiałami – właśnie to sprawia, że prowadniki przewodów czy kablowe tak dobrze radzą sobie nawet w trudnych warunkach. Dokładnie z tego względu stawiamy na sprawdzone tworzywo sztuczne, wyróżniające się elastycznością, możliwością dopasowania do danego urządzenia czy nawet łatwością konserwacji. Ciekawym produktem jest również prowadnik kablowy, zrobiony z mocnej, nierdzewnej i hartowanej stali. Dokładnie takie połączenie gwarantuje wysoką jakość, funkcjonalność, a przede wszystkim nowoczesne podejście do konstrukcji prowadników.

Modele dostosowane do indywidualnych potrzeb

Zapewniamy szeroki wybór prowadników kablowych i do przewodów, więc z łatwością znajdziesz model dopasowany do Twoich potrzeb. Tym bardziej że poszczególne warianty mają różną szerokość i głębokość, a do tego są odpowiednie dla wielu typów przewodów – nie tylko do kabli. Uwagę zwraca także design. Poszczególne modele zachwycają swoim eleganckim i nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu mogą znaleźć się w widocznym miejscu.

Łatwy montaż

Nasze prowadniki kablowe, a także pozostałe rodzaje są przystosowane do samodzielnego montażu. Dzięki temu nie będziesz mieć żadnych problemów z wymianą tego elementu na nowy czy dostosowaniem do własnych potrzeb. Jednocześnie zapomnij o dodatkowych kosztach związanych z koniecznością zatrudnienia specjalistów. Cały sekret tkwi w ich intuicyjnej budowie, a jeśli dodasz do tego zrozumiałą i czytelną instrukcję, to bardzo szybko przekonasz się, z jak ogromną łatwością możesz zamontować nasze prowadniki.

Prowadnik kablowy – jak jest zbudowany?

Oferujemy prowadniki, które z łatwością dostosujesz do ruchów poziomych, pionowych, obrotowych i trójwymiarowych. Ta wielofunkcyjność jest przede wszystkim związana z budową prowadników. Z wyglądu ten element bardzo przypomina łańcuch od roweru, ponieważ składa się z połączonych ze sobą ogniw, wyginających się w jednej lub w dwóch płaszczyznach. Ważną częścią takich prowadników są także separatory – w niektórych modelach są wykonane ze specjalnej pianki. Ich obecność sprawia, że nawet drobne kable czy przewody będą dobrze zabezpieczone.

Diamant
Produkty firmy Diamant to najwyższa jakość i niezawodność, która jest doceniona przez...
Prowadniki
  Trwałe i łatwe w dostosowaniu prowadniki Kiedy zdecydujesz się...
Przyssawki
  Czym wyróżniają się solidne przyssawki? Elastyczne, solidne, a przede...
System ochrony kabli
Wysokiej klasy system ochrony kabli Skuteczne zabezpieczenie kabli sprawia, że...
Zgarniacze wiórów
Nowoczesne i solidne zgarniacze wiórów W naszej ofercie możesz znaleźć...
EOAT
Firma Mercator proponuje Państwu rozwiązania pozwalające na wdrożenie precyzyjnych systemów...
Osłony maszyn
  Osłony maszyn – szeroki wybór i najwyższa jakość Wśród...
Filtry

pokaż pomocnika bloków
Prowadniki kabli Kolibri
To niedrogie prowadniki kabli do zastosowania w lekkich przypadkach. Zintegrowana...
Prowadniki kabli PFR
Prowadnik ten posiada duże walory estetyczne. Może być wydłużany lub...
Prowadniki kabli PKK
Prowadniki typu PKK to wynik naszego 20-letniego doświadczenia w dziedzinie...
Prowadniki kabli PLE
Prowadniki te dostarczane są bez separatorów lub z separatorami wykonanymi...
Prowadniki kabli SFK
Prowadnik ten znajduje zastosowanie przy krótkich długościach przejazdu coraz ograniczonej...

Więcej o nas na Facebooku

Facebook

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego fanpage’a na Facebooku, gdzie dzielimy się wieloma informacjami na temat specyfiki naszych produktów i naszej firmy. Odsłaniamy kulisy naszej firmy i niezawodność naszych produktów. Dzięki temu dowiedz się, m.in. czym wyróżniają się nasze zgarniacze wiórów i dlaczego warto je u nas zamówić.

Odtwórz wideo
transparent
Odtwórz wideo

zmieniamy przemysł

Jak tworzymy od 30 lat

Nasza działalność opiera się na nowoczesnej technologii, która pozwala nam oferować OEM i zamienniki do części wykorzystywanych w sprzętach i maszynach przemysłowych.

Close Menu
English EN German DE Polish PL