Produkty

Witaj w naszym katalogu Online

zobacz co mamy do zaoferowania

Diamant
MATERIAŁY POLIMEROWE DIAMANT Produkty firmy Diamant to najwyższa jakość i niezawodność, która...
Prowadniki
PROWADNIKI KABLI I PRZEWODÓW TRWAŁE I ŁATWE W DOSTOSOWANIU PROWADNIKI...
Przyssawki
PRZYSSAWKI PRÓŻNIOWE CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SOLIDNE PRZYSSAWKI?  Elastyczne, solidne, a...
System ochrony kabli
SYSTEMY OCHRONY KABLI I PRZEWODÓW WYSOKIEJ KLASY SYSTEM OCHRONY KABLI...
Zgarniacze wiórów
ZGARNIACZE WIÓRÓW I AKCESORIA NOWOCZESNE I SOLIDNE ZGARNIACZE WIÓRÓW W...
Dławnice kablowe
DŁAWNICE KABLOWE I AKCESORIA Wśród dostępnych w naszej ofercie artykułów...
EOAT (Ramiona robocze robotów)
EOAT - RAMIONA ROBOCZE ROBOTÓW Firma Mercator proponuje Państwu rozwiązania...
Osłony maszyn
OSŁONY MASZYN OSŁONY MASZYN - SZEROKI WYBÓR I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ...

SYSTEMY OCHRONY KABLI I PRZEWODÓWWYSOKIEJ KLASY SYSTEM OCHRONY KABLI

Skuteczne zabezpieczenie kabli sprawia, że przewody radzą sobie nawet w trudnych warunkach – wysokiej temperaturze czy podczas kontaktu z poszczególnymi materiałami. Dlatego zapewniamy system ochrony kabli w formie rurki, dławnicy kablowej oraz korytka. Dzięki temu są dostosowane do różnych typów przewodów – nawet do modeli światłowodowych. Wystarczy, że wybierzesz jeden z dostępnych wariantów. Oferowany przez nas system ochrony kabli wyróżnia się także wysoką wytrzymałością, ponieważ poszczególne modele zostały wykonane z solidnego tworzywa sztucznego i metali. W ten zyskujesz doskonałą ochronę przeciwpożarową, a jednocześnie wiesz, że przewód będzie w każdej chwili dobrze zabezpieczony. O wysokiej klasie naszych systemów ochrony kabli świadczy też mnogość kształtów i wielkości. Po prostu wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb!

KIEDY PRZYDAJE SIĘ SYSTEM OCHRONY KABLI?

Zabezpieczenie mechaniczne i elektromechaniczne – właśnie to są najważniejsze zadania, jakie spełniają oferowane przez nas systemy ochrony kabli. Dlatego to doskonałe rozwiązanie dla wielu branży. W końcu ich konstrukcje oraz wykorzystane materiały sprawdzą się w nawet naprawdę trudnych warunkach. Właśnie z tego powodu system ochrony kabli to dobra opcja zawsze wtedy, gdy zależy Ci na odpowiednim zabezpieczeniu przewodów – tych podłączonych do maszyn, komputerów czy mediów. Wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb, a szybko przekonasz się, jak szerokim zastosowaniem wyróżniają się oferowane przez nas systemy ochrony kabli!

Kategorie

Produkty

Dławnice kablowe i akcesoria
Peszle ochronne i rury karbowane

polecane produkty

Więcej o nas na Facebooku

Facebook

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego fanpage’a na Facebooku, gdzie dzielimy się wieloma informacjami na temat specyfiki naszych produktów i naszej firmy. Odsłaniamy kulisy naszej firmy i niezawodność naszych produktów. Dzięki temu dowiedz się, m.in. czym wyróżniają się nasze zgarniacze wiórów i dlaczego warto je u nas zamówić.

Facebook
transparent
Odtwórz wideo

zmieniamy przemysł

Jak tworzymy od 30 lat

Nasza działalność opiera się na nowoczesnej technologii, która pozwala nam oferować OEM i zamienniki do części wykorzystywanych w sprzętach i maszynach przemysłowych.