Produkty

Witaj w naszym katalogu

zobacz co mamy do zaoferowania

Jak wybrać najlepsze uchwyty kablowe?

W naszym asortymencie znajdziesz solidne i jakże wygodne uchwyty mocujące. Dzięki nim wprowadzisz do każdej przestrzeni porządek, ale też w dodatkowy sposób zabezpieczysz poszczególne przewody. Wystarczy, że zdecydujesz się na uchwyty kablowe wykonane z trwałych tworzyw sztucznych, które z powodzeniem przymocujesz do różnego podłoża – nawet do metalu bądź otynkowanej ściany. W trakcie wyboru uchwytów zwróć tylko uwagę na średnicę poszczególnych przewodów. Wówczas zyskasz pewność, że zmieścisz tam wszystkie kable. Oprócz tego istotny jest sposób montażu uchwytów kablowych. Do dyspozycji masz m.in. modele ze zintegrowanym gwoździem bądź kołkiem, które utrzymają trzymaki na swoim miejscu. Dzięki temu na pewno zdecydujesz się na odpowiedni uchwyt!

Kiedy przydają się uchwyty kablowe?

Do domowego użytku lub profesjonalnego – tak naprawdę oferowane przez nas uchwyty kablowe możesz wykorzystywać w dowolny sposób. W końcu wyróżniają się solidnością. Poza tym u nas znajdziesz modele o różnej średnicy, więc z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb. Szczególnie często uchwyty kablowe z naszego sklepu są stosowane w przemyśle – ze względu na odporność na trudne warunki oraz konieczność zachowania maksymalnego porządku. Poza tym możesz z nich skorzystać podczas pracy z instalacją elektryczną, przewodami telekomunikacyjnymi i sterowniczymi. Modele o większej średnicy sprawdzą się też do mocowania rurek instalacyjnych. Po prostu uchwyty kablowe z naszego sklepu ułatwią Ci wykonywanie wielu prac!

Diamant
Produkty firmy Diamant to najwyższa jakość i niezawodność, która jest doceniona przez...
Prowadniki
Trwałe i łatwe w dostosowaniu prowadniki przewodów Kiedy zdecydujesz się...
Przyssawki
Czym wyróżniają się solidne przyssawki? Elastyczne, solidne, a przede wszystkim...
System ochrony kabli
Wysokiej klasy system ochrony kabli Skuteczne zabezpieczenie kabli sprawia, że...
Zgarniacze wiórów
Nowoczesne i solidne zgarniacze wiórów W naszej ofercie możesz znaleźć...
Osłony maszyn
Osłony maszyn – szeroki wybór i najwyższa jakość Wśród naszych...
Filtry

pokaż pomocnika bloków

Products not found

Więcej o nas na Facebooku

Facebook

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego fanpage’a na Facebooku, gdzie dzielimy się wieloma informacjami na temat specyfiki naszych produktów i naszej firmy. Odsłaniamy kulisy naszej firmy i niezawodność naszych produktów. Dzięki temu dowiedz się, m.in. czym wyróżniają się nasze zgarniacze wiórów i dlaczego warto je u nas zamówić.

Odtwórz wideo
transparent
Odtwórz wideo

zmieniamy przemysł

Jak tworzymy od 30 lat

Nasza działalność opiera się na nowoczesnej technologii, która pozwala nam oferować OEM i zamienniki do części wykorzystywanych w sprzętach i maszynach przemysłowych.

Close Menu
preloader