Produkty

Witaj w naszym katalogu

zobacz co mamy do zaoferowania

 

Co wyróżnia nasze rury?

Wysoka jakość i trwały materiał to tylko niektóre właściwości, które sprawiają, że nasze rury karbowane są godne zaufania. W końcu najważniejsze jest to, że do ich produkcji wykorzystywane jest solidne tworzywo sztuczne. Sprawia to, że rury są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, a także na bardzo wysokie temperatury – nawet do 150 st. C. Poza tym rury karbowane z naszego sklepu są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych – szczególnym zainteresowaniem cieszą się wersje czarne i szare. W ten sposób można je z łatwością dopasować do innych przewodów czy instalacji. Jednak nie tylko walory estetyczne sprawiają, że nasza rura karbowana jest taka wyjątkowa. Warto też podkreślić ich odporność na UV, a przy poszczególnych modelach nie musisz zaklejać ich początku bądź końca. W ten sposób wiesz, że rury z naszego sklepu ułatwią Ci wykonanie każdego zadania!

Do czego są wykorzystywane rury karbowane?

Modele rur, które znajdziesz w naszym sklepie, mają szerokie zastosowanie, więc bez względu na branżę czy potrzeby, to i tak możesz z nich skorzystać. Tym bardziej że ich solidność sprawia, że odnajdą się zarówno w domowym warsztacie, jak i do profesjonalnego użytku. Poza tym nasze rury karbowane doskonale sprawdzą się w branży przemysłowej, transporcie wodnym, systemach gromadzenia wody deszczowej, systemach odpływowych, a także jako element zabezpieczający przewody. Oprócz tego przydadzą się w trakcie budowy statków i pociągów. W końcu te rury karbowane są odporne na duże obciążenie mechaniczne, więc stanowią niezastąpiony element podczas wielu prac. Wybierz odpowiedni model, ustal długość, szerokość i kolor, a przekonasz się, jak często wykorzystasz te solidne rury!

Diamant
Produkty firmy Diamant to najwyższa jakość i niezawodność, która jest doceniona przez...
Prowadniki
  Trwałe i łatwe w dostosowaniu prowadniki Kiedy zdecydujesz się...
Przyssawki
  Czym wyróżniają się solidne przyssawki? Elastyczne, solidne, a przede...
System ochrony kabli
Wysokiej klasy system ochrony kabli Skuteczne zabezpieczenie kabli sprawia, że...
Zgarniacze wiórów
Nowoczesne i solidne zgarniacze wiórów W naszej ofercie możesz znaleźć...
Osłony maszyn
  Osłony maszyn – szeroki wybór i najwyższa jakość Wśród...
Filtry

pokaż pomocnika bloków
Rura karbowana PA6 HB Profil Normalny
Rura karbowana PA6 HB Profil Normalny Zakres temperatur: • 3000 h: -40°C...

Więcej o nas na Facebooku

Facebook

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego fanpage’a na Facebooku, gdzie dzielimy się wieloma informacjami na temat specyfiki naszych produktów i naszej firmy. Odsłaniamy kulisy naszej firmy i niezawodność naszych produktów. Dzięki temu dowiedz się, m.in. czym wyróżniają się nasze zgarniacze wiórów i dlaczego warto je u nas zamówić.

Odtwórz wideo
transparent
Odtwórz wideo

zmieniamy przemysł

Jak tworzymy od 30 lat

Nasza działalność opiera się na nowoczesnej technologii, która pozwala nam oferować OEM i zamienniki do części wykorzystywanych w sprzętach i maszynach przemysłowych.

Close Menu
English EN German DE Polish PL Russian RU