Produkty

Witaj w naszym katalogu Online

zobacz co mamy do zaoferowania

Diamant
MATERIAŁY POLIMEROWE DIAMANT Produkty firmy Diamant to najwyższa jakość i niezawodność, która...
Prowadniki
PROWADNIKI KABLI I PRZEWODÓW TRWAŁE I ŁATWE W DOSTOSOWANIU PROWADNIKI...
Przyssawki
PRZYSSAWKI PRÓŻNIOWE CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SOLIDNE PRZYSSAWKI?  Elastyczne, solidne, a...
System ochrony kabli
SYSTEMY OCHRONY KABLI I PRZEWODÓW WYSOKIEJ KLASY SYSTEM OCHRONY KABLI...
Zgarniacze wiórów
ZGARNIACZE WIÓRÓW I AKCESORIA NOWOCZESNE I SOLIDNE ZGARNIACZE WIÓRÓW W...
Dławnice kablowe
DŁAWNICE KABLOWE I AKCESORIA Wśród dostępnych w naszej ofercie artykułów...
EOAT (Ramiona robocze robotów)
EOAT - RAMIONA ROBOCZE ROBOTÓW Firma Mercator proponuje Państwu rozwiązania...
Osłony maszyn
OSŁONY MASZYN OSŁONY MASZYN - SZEROKI WYBÓR I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ...

PRZYSSAWKI PRÓŻNIOWECZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ SOLIDNE PRZYSSAWKI? 

Elastyczne, solidne, a przede wszystkim bezpieczne – właśnie takie są przyssawki próżniowe bądź z gwintem, które znajdziesz w naszym sklepie. Dzięki temu wiesz, że przenoszenie nawet wielkogabarytowych przedmiotów stanie się jeszcze łatwiejsze. Poza tym nasza przyssawka próżniowa z gwintem wyróżnia się znaczną energią odkształcania się, więc z łatwością dopasowuje się do dowolnej powierzchni. Oprócz tego przyssawki próżniowe mają wysokie właściwości uszczelniające, co skutecznie minimalizuje ryzyko wycieku powietrza między ssawką a danym przedmiotem. Właśnie z tego powodu są idealne do szkła, drewna, metalu, płyt oraz do płytek i ciężkich maszyn. Postaw na przyssawki z naszego sklepu, a zachwycisz się ich uniwersalnością oraz wysoką jakością!

DO CZEGO SŁUŻĄ PRZYSSAWKI PRÓŻNIOWE?

Podnoszenie i przemieszczenie dowolnych materiałów jeszcze nigdy nie było tak łatwe! W końcu nasze przyssawki wyróżniają się solidnością, a także maksymalną mocą. Dzięki temu masz pewność, że bez problemu przetransportujesz nawet naprawdę ciężki przedmiot lub taki o niestandardowych gabarytach. Dodatkowo oferowane przez nas przyssawki próżniowe przydadzą się zawsze wtedy, gdy ogranicza Cię przestrzeń, a jednocześnie chcesz zamontować np. duże przeszklone powierzchnie. W takim przypadku postaw na dedykowane przyssawki z odpowiednimi końcówkami. Jednak nie musisz ograniczać się jedynie do szkła, ponieważ przyssawka z gwintem bądź próżniowa sprawdzi się zawsze tam, gdzie jej potrzebujesz. W halach, magazynach, zakładach produkcyjnych oraz na placach budowy. Poza tym możesz je wykorzystywać do montażu, transportu, a nawet do obracania poszczególnych materiałów. Wybierz odpowiedni model, a sam przekonasz się, jak ogromne zastosowanie mają te przyssawki!

JAKIE SĄ DOSTĘPNE RODZAJE PRZYSSAWEK?

Przyssawki to niezbędne urządzenie, pomagające w bezpiecznym transporcie nawet wyjątkowo kruchych materiałów typu szkło. Tak naprawdę ich zastosowanie jest jeszcze szersze, bo ułatwiają również montaż wielu elementów. Tym bardziej że z łatwością wybierzesz model, którego moc jest dostosowana do cięższych lub lżejszych przedmiotów. Wystarczy, że zdecydujesz się na ssawkę o odpowiedniej średnicy – wówczas wewnętrzna siła chwytaka jest większa niż na zewnątrz. Bez problemu możesz też zdecydować się na rodzaj przyssawki, dopasowany do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze modele – sprawdź, czym się wyróżniają!

PRZYSSAWKI PRÓŻNIOWE

Te nowoczesne przyssawki próżniowe to idealne rozwiązanie w wielu sytuacjach. Tym bardziej że modele z naszego sklepu cechuje ogromna różnorodność. Dzięki temu znajdziesz zarówno uniwersalne warianty – odpowiednie do mniejszych oraz do większych przedmiotów – jak i te indywidualnie dopasowane. Kluczowe znaczenie w działaniu przyssawki próżniowej ma ciśnienie atmosferyczne – to właśnie ten element decyduje o mocy ssania. Sprawia to także, że to te chwytaki są obecnie najchętniej wykorzystywane na placach budowy czy w halach produkcyjnych. Tym bardziej że możesz je stosować do montażu elementów wielkogabarytowych i przenoszenia szkła, kamieni, płytek czy marmuru.

PRZYSSAWKI Z GWINTEM

Warto podkreślić, że przyssawki z gwintem umożliwiają szybkie mocowanie wielu materiałów typu szkło, plastik, metal, marmur czy drewno. Poza tym cechą wyróżniającą ten model jest wewnętrzny lub zewnętrzny gwint. To właśnie ona odpowiada za efektywność, a także za zwiększenie wygody podczas wykonywania kolejnych zadań. Zwróć również uwagę na to, że przyssawki z gwintem znacznie poprawiają bezpieczeństwo w trakcie pracy nawet z kruchymi przedmiotami. Ważne jest jedynie to, żebyś zdecydował się na model ze ssawką o odpowiedniej średnicy, bo to właśnie ta wartość zwiększa skuteczność, a do tego ułatwia transport czy po prostu manipulację, przenoszonymi przedmiotami. Kolejną istotną cechą, wyróżniającą przyssawki z gwintem jest to, że zmniejszają ryzyko rozbicia czy upadku – szczególnie ma to znaczenie w przypadku elementów ze szkła czy kruchego kamienia. Po prostu ich niezawodność pozwoli zapomnieć o wypadkach i nieprzewidzianych kosztach związanych z uszkodzeniem materiałów. W końcu te przyssawki bardzo dobrze przytrzymują wiele powierzchni.

JAKIE ZASTOSOWANIE MAJĄ PRZYSSAWKI?

Warto zaznaczyć, że zarówno przyssawki próżniowe, jak i te z gwintem wyróżniają się naprawdę szerokim zastosowaniem. Właśnie to jest jeden z powodów, dla których są tak popularne. Poza tym to też bardzo ekonomiczne rozwiązanie, co dodatkowo zachęca do ich regularnego wykorzystywania. Zwróć także uwagę na to, że oferowane przez nas przyssawki poradzą sobie z różnymi zadaniami. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że służą do transportu i montażu ciężkich, lekkich, kruchych lub wyjątkowo solidnych materiałów. Szczególnie dotyczy to kamienia, szkła, drewna, blachy, kafli oraz innych nawet wielkogabarytowych przedmiotów. Tak naprawdę przyssawki poradzą sobie także z przycinaniem, przenoszeniem i precyzyjnym pozycjonowaniem poszczególnych elementów.

CZY BUDOWA PRZYSSAWKI MA ZNACZENIE? 

Przyssawki próżniowe wyróżniają się naprawdę szerokim zastosowaniem. Ogromna jest w tym zasługa ich budowy, bo to właśnie ona przyczynia się do tego, że popularne chwytaki radzą sobie nawet z wielkogabarytowymi elementami typu szyby samolotowe i autobusowe. Właśnie z tego powodu przyssawki próżniowe są wykonane z trzech elementów, gwarantujących niezawodność, solidność, a przede wszystkim skuteczność na najwyższym poziomie. Jedną z kluczowych części jest talerz ssący, ponieważ łączy materiał z układem nośnym przyssawki. Ten element natomiast ułatwia poruszanie danym przedmiotem. W przypadku modeli próżniowych nie można pominąć pompy próżniowej oraz układu dystrybucji podciśnienia. To właśnie on sprawia, że przenoszony materiał jest tak skutecznie chroniony. Wszystkie dostępne u nas przyssawki wyróżniają się precyzją, co dotyczy przedmiotów o rozbieżnej masie.

Kategorie

Produkty

MR1.042.001
MR15.011.083
MR15.011.141
Przyssawka MR15.006.145
Przyssawka MR25.009.105
Przyssawka MR25.115.114
Przyssawka MR1.001.002
Przyssawka MR1.001.425
Przyssawka MR1.001.463
Przyssawka MR1.002.004
Przyssawka MR1.002.279
Przyssawka MR1.002.464
Przyssawka MR1.003.040
Przyssawka MR1.003.280
Przyssawka MR1.003.480
Przyssawka MR1.003.691
Przyssawka MR1.004.001
Przyssawka MR1.004.216
Przyssawka MR1.005.002
Przyssawka MR1.005.081
Przyssawka MR1.005.090
Przyssawka MR1.005.115
Przyssawka MR1.005.131
Przyssawka MR1.005.391
Przyssawka MR1.006.002
Przyssawka MR1.006.003
Przyssawka MR1.006.013
Przyssawka MR1.006.021
Przyssawka MR1.006.095
Przyssawka MR1.006.151
Przyssawka MR1.006.217
Przyssawka MR1.006.282
Przyssawka MR1.007.035
Przyssawka MR1.007.153
Przyssawka MR1.007.266
Przyssawka MR1.007.638
Przyssawka MR1.008.017
Przyssawka MR1.008.017
Przyssawka MR1.008.059
Przyssawka MR1.008.068

polecane produkty

Więcej o nas na Facebooku

Facebook

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego fanpage’a na Facebooku, gdzie dzielimy się wieloma informacjami na temat specyfiki naszych produktów i naszej firmy. Odsłaniamy kulisy naszej firmy i niezawodność naszych produktów. Dzięki temu dowiedz się, m.in. czym wyróżniają się nasze zgarniacze wiórów i dlaczego warto je u nas zamówić.

Facebook
transparent
Odtwórz wideo

zmieniamy przemysł

Jak tworzymy od 30 lat

Nasza działalność opiera się na nowoczesnej technologii, która pozwala nam oferować OEM i zamienniki do części wykorzystywanych w sprzętach i maszynach przemysłowych.